Sehirdışı

Etkinliğimize kayıt olmak için diğer üniversitelerde bulunan temsilciliklerimizin listesini aşağıda bulabilirsiniz. Eğer üniversiteniz aşağıda listelenmiyorsa lütfen 0 (546) 762 00 84 ile iletişime geçiniz.

ÜniversitesiAd SoyadMail AdresiTelefon Numarası
Afyon Kocatepe ÜniversitesiGizem Kasarcıoğlukatt_flicka@hotmail.com5535329943
Aksaray ÜniversitesiBüşra Atakalbsratakal@hotmail.com5427124645
Atılım ÜniversitesiReşat Köksalresatkoksal@gmail.com5374295585
Balıkesir ÜniversitesiSinan Emirsinanemirebitet@gmail.com5422047141
Başkent ÜniversitesiBeyza Özköylübeyzaozkoylu@gmail.com5324416172
Beykent ÜniversitesiÇağla Özencaglaaaozen@hotmail.com5378756599
Bilgi ÜniversitesiSelin İrem Sunairem.suna@bilgiedu.net5396309697
Bilkent ÜniversitesiElif Öcbeocbe.elif@gmail.com5392842614
Boğaziçi ÜniversitesiErsan Demirelliersan.demirelli@buyak.org0534 835 04 94
Çankaya ÜniversitesiDeniz Bastakdeniz843255@gmail.com0539 516 85 48
Dokuz Eylül ÜniversitesiMelis Küçükyaşarmelis.kucukyasar@gmail.com0554 679 56 03
Dumlupınar ÜniversitesiBüşra Uyanıkbusrauyanik63@gmail.com5053504769
Ege ÜniversitesiSinan Kılıçsinaankilic1@gmail.com 0538 029 35 83
Gazi ÜniversitesiŞahika Tufansahikatufann@gmail.com5386300691
Hacettepe ÜniversitesiMahmut Tahtalımahmuttahtali33@gmail.com5313871241
İstanbul Teknik ÜniversitesiMustafa Kemal Bayırmustafa.bayir@ituemk.org5387411053
Kırıkkale ÜniversitesiDilara Tekinerdilaratknr@gmail.com5072096200
Kocaeli ÜniversitesiÖzlem Kocaozlemkoca43@gmail.com5069050057
Marmara ÜniversitesiCeren Tekinctekiin@gmail.com5398601965
Sakarya ÜniversitesiYağızcan Sofuoğluygz.sfglu@gmail.com5365976626
Selçuk ÜniversitesiDamra Eryılmazdamraerylmaz@gmail.com5392444545
Süleyman Demirel ÜniversitesiSaadet Şençıtaksaadetsencitak@gmail.com5079367361
Tobb EtuUğur Mert Güvenumertguven1996@gmail.com5344711515
Uludağ ÜniversitesiŞahin Çetinsahincetin@uludagemt.org5443850706
Yalova ÜniversitesiDilara Demircandserifedemircan@gmail.com5063844179
Yaşar ÜniversitesiMerve Oğuzeylulmerveoguz@gmail.com5438667379
Yeditepe ÜniversitesiBuse Oganbuseogaan@gmail.com5531521113
Orta Doğu Teknik ÜniversitesiMustafa Kürkçümustafakurkc@gmail.com5367394034
Sabancı ÜniversitesiSönmez Akıllısonmezakilli@sabancıuniv.edu5335001690