Şehir dışı katılımcılarımız için temsilci listemiz aşağıdadır.

ÜniversitesiAd SoyadMail AdresiTelefon Numarası
Afyon Kocatepe ÜniversitesiGizem Kasarcıoğlugzm.kasarcioglu@gmail.com5535329943
Aksaray ÜniversitesiSinem Gülin Iraksinemirak@gmail.com5397326478
Alaaddin Keykubat ÜniversitesiSena İğsensenaigsen@gmail.com5383796692
Atılım ÜniversitesiFerda Betül Erenferdaabetul@gmail.com5492191995
Bahçeşehir ÜniversitesiBerfin Kahrimanberfinkahriman@gmail.com5333666207
Balıkesir ÜniversitesiDicle Demirdicledemirebitet@gmail.com5345865038
Başkent Üniversitesiİlkin Beste Aytenilkinbesteayten@hotmail.com5468926994
Bayburt ÜniversitesiSibel Memişsibelmms2@gmail.com‭5444206469‬
Boğaziçi ÜniversitesiKaya Aytuğ Demiralkaya.demiral@buyaktif.org5414020688
Çankaya ÜniversitesiNilay Mertalnilaymrtl@gmail.com5315231265
Çukurova ÜniversitesiSüveyda Kurşuncusuveydakursunc@gmail.com5071054235
Dokuz Eylül ÜniversitesiBurak Korkmazbrk-krkmz-95@hotmail.com5330186735
Dumlupınar ÜniversitesiMelih Demirmelih794_demir@hotmail.com5535407314
Ege ÜniversitesiMerve Özelmerveeozeel@gmail.com5535221929
Gazi ÜniversitesiŞeyma Şişlisymasisli@gmail.com5414008748
Gaziantep ÜniversitesiIşılay Şekeroğluisilayskroglu1997@gmail.com5373157827
Gedik ÜniversitesiBeste Semizsemizbeste@gmail.com5353671091
Hacettepe ÜniversitesiMahmut Tahtalımahmuttahtali33@gmail.com5313871241
Haliç ÜniversitesiYağmur Yükselyagmuryuksel96@windowslive.com5318596214
Işık ÜniversitesiAysu Sağlamaysusaglam96@hotmail.com5359368313
İstanbul Teknik ÜniversitesiRecep Çakalrecojackal@hotmail.com5514062267
İzmir Ekonomi ÜniversitesiÖmer Ersoyomerersoy95@gmail.com5447984340
Kocaeli ÜniversitesiAleyna Laçinaleynalacin97@gmail.com5395656768
Koç ÜniversitesiCanan Tezgeçctezgec16@ku.edu.tr5372648877
MEF ÜniversitesiBegüm Altuğbegumaltug99@gmail.com5333311993
Muğla Sıtkı Koçman ÜniversitesiIlgın Kirezi.kirez99@gmail.com5436841719
Necmettin Erbakan ÜniversitesiSena Üremeuremesena98@gmail.com5369701446
Özyeğin ÜniversitesiBerk Karasuberkarasu@gmail.com5348494804
Pamukkale ÜniversitesiFatih Toprakfatihtoprak120@gmail.com5348653467
Sakarya ÜniversitesiMissem Karakurtmissem.karakurt@sauemk.com5364721308
Süleyman Demirel ÜniversitesiMehmet Kobulmhmtkobul@gmail.com5462926622
TOBB Ekonomi ve Teknoloji ÜniversitesiÖzgür Dedealiozgurdede@gmail.com5068250905
Uludağ ÜniversitesiÖzge Ertürko.erturk97@gmail.com5344689138
Üsküdar ÜniversitesiEbrar Güzelgzlebrar@gmail.com5070897402
Yalova ÜniversitesiCan Üzencanuzen98@gmail.com5522362783
Yaşar ÜniversitesiYıldırım Büyükmertoğluyildirim.san@hotmail.com5558836011
Yeditepe ÜniversitesiZeynep Dağzynpdag@hotmail.com5347316788

Okulunuzu bulamadınız mı?

Okulunuzu tabloda göremediyseniz bu numaradan Dış İlişkiler Takımımızla iletişime geçebilirsiniz : +90 530 370 90 30

Şehir dışından gelen katılımcılarımız için 3 Mart günü akşam eğlencesi ve 4 Mart günü şehir turu yapılacaktır.

Konaklama sponsorlarımız:

Hilton Garden Inn Eskisehir

Ramada Encore Eskişehir Hotel